Hakkımızda

Bendeniz Rahım Rafiepour, 1986 yılında Negahban Gaz indüstriel fırmasını(NGIC), iş fırsatları yaratmak ve bir üretici konumunda sektör ve topluma hizmek etmek amacıyla kurdum.
En Başta işimşizi boşluk ısıtıcı ve gaz yangın için kontorol vanaları üretmekle başladık . 20 verimli yılın ardından firmamız depolama su ısıtıcısı,yarı- endüstriel vana,akış anahtarı ve regülatör vana gibi çeşitli sofistike gaz kontorol vanaları üretmek yolunda genişlemekte.Kalifiye ve eğtimli elemanlarımız mevcut ürün çeşitlerimizi genişletmek ve yeni ürünler üretmek adına çalışmaktalar.
NGIS kapasitesinin büyük bir çoğunluğunu endüstriyel yangın gaz üreten 60 yerli firmaya tahsis etmiştir ve ayrıca AB,Bağımsız Devletler Topluluğu, Hindistan ve Pakistan gibi ülkelere de ihracat yapmaktadır.
İlaveten firmamız ev tipi kombi kazanı (ayaklı, duvar tipi,depolama tankı) ve duvara monte ani su ısıtıcısı üretmektedir.Müşteri memnuniyeti NGIS'ın ilk önceliğini oluşturuyor.
NGIC Britanya- Advent tarafından CE, RWTUV tarafından ISO 9001-2000 , Global Kalite Yönetimi tarafından G.O.M ,Avusturya Gaz Derneği tarafından A.G.A ve son olarak İran Standardizasyon ve Endüstriel Araştırma Derneği tarafından ISIRI gibi çeşitli onay belgeleri ve sertifikalara da sahiptir.
Halıhazırda firmamız yabancı ülkelerde gaz kontrol vanaları üreten firmalarla işbirliği yapma ve her türlü bitmiş parça sağlama donanımına sahiptir.