محصولات

کنترل گاز

MODEL NG7606

شیر کنترل آبگرمکن گازی مخزن دارمورد مصرف

شیرکنترل مدل NG7606 ساخت مجتمع صنعتی نگهبان گاز مخصوص انواع آبگرمکن های گازسوز مخزن دار می باشد که مطابق با مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی ساخته شده است.
این شیر کنترل قابلیت استفاده با گاز طبیعی،مایع و شهری را دارا می باشد.


امتیازات

• به دلیل دارا بودن مکانیزم ترموستات مکانیکی، دمای آب مصرفی با تنظیم دلخواه دکمه فرمان ترموستات (از شماره7-1) توسط مصرف کننده کنترل می شود.
• پس از رسیدن دمای آب به دمای تنظیم شده، جریان گاز برنر به طور خودکار قطع و با کاهش دمای آب، جریان گاز برنر وصل خواهد شد.
• به دلیل ساختار ویژه دارای قابلیت نصب آسان و راحت بر روی آبگرمکن می باشد. که این امتیاز موجب می شود مصرف لوله و سایر اتصالات به حداقل برسد.
• تنظیم دمای قطع و وصل ترموستات، در داخل کارخانه طبق سفارش مشتری انجام می شود.
• دارای صافی ورودی می باشد.


ایمنی

این شیر کنترل مجهز به سیستم کامل ایمنی نظارت بر شعله(F.S.D.) می باشد که در صورت عدم وجود شعله، با قطع جریان ترموالکتریک ایجاد شده توسط ترموکوپل، مگنت جریان گاز را قطع می نماید.
شمعک(پیلوت)، ترموکوپل و مگنت قسمتهای اصلی و ضروری سیستم ایمنی می باشد.
مجهز به سیستم ایمنی(E.C.O.) جهت قطع جریان اصلی گاز در شرایط افزایش بیش از حد دمای آب(بالاتر از حداکثر دمای عملکرد ترموستات شیرکنترل) می باشد.
این سیستم ایمنی به طور موازی با سیستم عملکرد ترموستات، جهت افزایش قابلیت اطمینان طراحی شده است.


کنترل و آزمایش

این محصول بر اساس سیستم مدیریت کیفیت 2000: ISO 9001 توسط روشهای مختلف کنترل کیفی و با توجه به استانداردهای کارخانه ای ملی و بین المللی در مراحل مختلف اعم از خرید مواد اولیه، پروسه تولید(دایکاست، ماشین کاری، مونتاژ، بسته بندی، انبار و …) تحت نظارت و کنترل دقیق قرار می گیرد.
آزمایشگاه مجهز و مدرن مجتمع صنعتی نگهبان گاز قادر به انجام کلیه آزمون ها در مراحل مختلف و مطابق با استانداردهای مذکور می باشد.