محصولات

کنترل گاز

MODEL 8212

شیر کنترل گاز پکیجمورد مصرف
شیر کنترل مدل NG8212 ساخت مجتمع صنعتی نگهبان گاز مخصوص انواع پکیج می باشد که مطابق با مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی ساخته شده است.
این شیر کنترل قابلیت استفاده با گاز طبیعی، مایع و شهری را دارا می باشد.

امتیازات

• مجهز به شیر برقی می باشد، که از طریق ترموستات نصب شده بر روی پکیج دمای آب تنظیمی توسط مصرف کننده را کنترل می نماید. پس از رسیدن دمای آب به حد مورد نظر(دمای تنظیمی) با فرمان ترموستات به شیر برقی مسیر اصلی گاز قطع شده و پس از کاهش دمای آب مجدداً به طور خودکار جریان گاز برنر وصل می شود.
• مجهز به سیستم رگلاتور گاز جهت تنظیم فشار خروجی برنر می باشد.
• دارای صافی ورودی و فیلتر پیلوت می باشد.
• لازم به ذکر است با تغییر پیچ تظیم L.P.G. می توان از گاز مایع استفاده کرد.


ایمنی

این شیر کنترل مجهز به سیستم کامل ایمنی نظارت بر شعله(F.S.D.) می باشد که در صورت عدم وجود شعله، با قطع جریان ترموالکتریک ایجاد شده توسط ترموکوپل، مگنت جریان گاز را قطع می نماید.
شمعک(پیلوت)، ترموکوپل و مگنت قسمت های اصلی و ضروری سیستم ایمنی می باشد.کنترل و آزمایش
این محصول بر اساس سیستم مدیریت کیفیت 2000: ISO 9001 توسط روشهای مختلف کنترل کیفی و با توجه به استانداردهای کارخانه ای ملی و بین المللی در مراحل مختلف اعم از خرید مواد اولیه، پروسه تولید(دایکاست، ماشین کاری، مونتاژ، بسته بندی، انبار و …) تحت نظارت و کنترل دقیق قرار می گیرد.
آزمایشگاه مجهز و مدرن مجتمع صنعتی نگهبان گاز قادر به انجام کلیه آزمون ها در مراحل مختلف و مطابق با استانداردهای مذکور می باشد.